Ціни на нафту продовжили зниження, причиною тому очікування новин із США


Ціни на нафту продовжили зниження, причиною тому очікування новин із США

На світових торгах у вівторок, 21 квітня, ціни на нафту знижуються на тлі очікувань статданих щодо запасів палива в США.

Так, вартість червневих ф’ючерсів на північноморську суміш Brent вже опустилася на 0,16% – до 63,35 долара за барель, травневих ф’ючерсів на нафту марки WTI – знизилася на 0,11%, до 56,32 долара за барель.

Управління з енергетичної інформації Міненерго США в середу опублікує дані щодо запасів нафти за тиждень, що завершився 17 квітня. Експерти прогнозують, що запаси збільшилися на 2,4 млн барелів.

Комерційні запаси нафти в США (виключаючи стратегічний резерв) за тиждень, що завершився 10 квітня, збільшилися лише на 1,3 млн барелів, або на 0,3%, – до 483, 7 млн барелів. Аналітики очікували зростання на 4.057 млн барелів – до 486, 457 млн барелів. Тижнем раніше запаси підскочили на 10,9 млн барелів, або на 2,3%.

Тим часом, підтримку цінам на нафту надають новини з КНР – 20 квітня Народний банк Китаю скоротив норму обов’язкових резервів для банків на 1 процентний пункт, до 18,5%. Скорочення показника збільшує ліквідність з метою стимулювання банківського кредитування. Рішення Центробанку спрямоване на боротьбу з уповільненням зростання економіки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua