Розенко: "Механізм-монстр обплутує бізнес з усіх боків"


Розенко: "Механізм-монстр обплутує бізнес з усіх боків"

Для детінізації бізнесу в Україні потрібно зменшити тиск на підприємців, подолати корупцію та провести судову реформу. Таку думку висловив міністр соціальної політики Павло Розенко, передає прес-служба відомства.

“Ми повинні провести ряд реформ щодо детінізації зарплат, що є головним ресурсом для Пенсійного фонду. Тіньовий ринок – це в 200 млрд гривень в рік, з яких не сплачуються ні податки, ні соцвнески. Тому детінізація – ресурс номер один для наповнення бюджету Пенсійного фонду”, – сказав він.

За словами міністра, бізнесу потрібно дати можливість працювати.

“Питання зменшення єдиного соціального внеску (ЄСВ) тут – один з важливих моментів, але не єдиний і, повірте, не найголовніший. Для цього потрібна дерегуляція. Бізнес так затиснутий різними ліцензіями, дозволами, сертифікатами, різного роду стандартами і нормативами, не має можливості ефективно працювати”, – зазначив він.

Як зазначає Розенко, бізнес потрібно позбавити від контролюючого і перевіряючого тиску.

“Перший крок уряду – мораторій на всі види перевірок на півроку. За цей час треба вичистити законодавчу базу. У ній сформовано механізм-монстр, який обплутує бізнес з усіх боків у вигляді перевіряючих структур”, – вважає Розенко.

“Четвертий процес, без якого неможлива детінізація зарплат, – судова реформа. Саме суди сьогодні є основним інструментом рейдерського захоплення бізнесу. Інвестиції, які бізнесмен бажає вкласти в економіку, повинні бути захищені”, – підкреслив міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua