Кабмін пропонує Раді звільнити ДКЦПФР від сплати судового збору


Кабмін пропонує Раді звільнити ДКЦПФР від сплати судового збору

Кабінет міністрів України пропонує Верховній Раді України звільнити Національну комісію з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) від сплати судового збору у справах про ринок цінних паперів.

Про це йдеться в урядовому законопроекті № 2643 “Про внесення зміни до статті 5 закону України “Про судовий збір” (щодо доповнення переліку пільгових категорій)”, текст якого розміщений на офіційному сайті парламенту.

Так, законопроект пропонує внести зміни до статті 5 закону України “Про судовий збір”, згідно з якими від сплати судового збору, поміж іншим, звільняється Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку та її територіальні органи – у справах, що вирішуються на підставі законодавства про ринок цінних паперів та про акціонерні товариства.

Очікується, що запропоновані зміни забезпечать оперативне надходження до державного бюджету України коштів, які не сплачуються у добровільному порядку та ефективну реалізацію завдання Комісії щодо захисту прав інвесторів.

“Прийняття запропонованого законопроекту забезпечить належний рівень представлення НКЦПФР та її територіальними органами інтересів держави та забезпечення захисту прав інвесторів в судових інстанціях у випадку порушення законодавства про ринок цінних паперів та про акціонерні товариства”, – йдеться у пояснювальній записці до законопроекту.

Передбачає, що разі прийняття, цей закон набере чинності з 1 січня 2016 р.

Нагадаємо, раніше Президент України Петро Порошенко скоротив чисельність працівників НКЦПФР до 460 осіб.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НКЦПФР
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua