Китай запропонував Україні брати участь у створенні аналога Великого шовкового шляху в ХХІ сторіччі


Китай запропонував Україні брати участь у створенні аналога Великого шовкового шляху в ХХІ сторіччі

Китай включив Україну в процес створення єдиної системи інфраструктурних та торгових шляхів в Євразії, яка повинна об’єднати східну і західну частини континенту і стати аналогом Великого шовкового шляху в ХХІ сторіччі.

Про це заявив посол Китаю в Україні Чжан Сіюнь на бізнес-форумі в Києві.

«Кілька днів тому я вручив уряду України документ про розробку і введення в дію проекту «101 пояс і один шлях», що включає спільне обговорення, будівництво та розвиток торговельних та інфраструктурних шляхів. Крім того, я представив основну суть стикування стратегій країн у проекті «101 пояс і один шлях», а також надав конкретні проекти співпраці у політичній сфері, інфраструктурі і фінансових потоках», – сказав він.

За словами посла, Україна в силу свого географічного розташування та науково-промислового потенціалу є важливим партнером для Китаю.

«Україна – важлива країна в центрі Європи, яка є коридором між Заходом і Сходом. У неї є значні потужності промислового та сільськогосподарського виробництва, а також цінний науково-промисловий потенціал», – наголосив посол.

Крім того, Україна і Китай підписали Угоду про техніко-економічне співробітництво, яке дозволить Києву залучити безоплатну допомогу з боку уряду КНР в обсязі 50 млн юанів (близько 8,2 млн дол.).

Україна співпрацює з Китаєм у багатьох сферах, таких як сільське господарство, транспорт, медицина. У 2011 році українсько-китайські відносини були офіційно закріплені спільною декларацією як відносини стратегічного партнерства. Між країнами діє програма розвитку відносин на 2014-2018 роки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua