Порошенко представив громадськості директора Антикорупційного бюро


Порошенко представив громадськості директора Антикорупційного бюро

Директором Національного антикорупційного бюро (НАБ) призначений Артем Ситник.

Церемонія представлення Ситника відбулася сьогодні в адміністрації президента за участі Петра Порошенка.

“16 квітня увійде в історію як день створення Національного антикорупційного бюро. Фронт боротьби з корупцією не менш важливий, ніж те, що захищають наші військові. Найбільш важливо в діяльності новопризначеного директора антикорупційного бюро – це довіра людей”, – сказав Порошенко.

Раніше спеціальну перевірку пройшли 3 з 4 кандидатів на посаду директора НАБ: Микола Сірий, Артем Ситник та Віктор Чумак.

Конкурсна комісія з обрання кандидатів на посаду директора НАБ вирішила рекомендувати президенту двох з них: кандидатура Ситника набрала 7 голосів, кандидатура Сірого набрала 5 голосів і кандидатура Чумака набрала 3 голоси.

Як відомо, до складу комісії входили Джованні Кеслер, Євген Нищук, Віктор Мусіяка, Рефат Чубаров, Євген Захаров, Ярослав Грицак, Йосип Зісельс, Олександра Яновська та Юрій Бутусов.

Комісія опрацювала три місяці, з спочатку надійшли на її розгляд 176 заявок 21 кандидатуру допустили в другий тур.

Раніше повідомлялося, що першочерговим завданням новоствореного антикорупційного бюро буде розслідування і повернення коштів, вкрадених режимом Януковича, створення спеціальної групи контролю за фінансовими ресурсами, які будуть виділені Європейським союзом в якості грантів, кредитів і спеціальних програм.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua