Стало відомо, скільки і в яких сферах втратили українські підприємства в 2014 році


Стало відомо, скільки і в яких сферах втратили українські підприємства в 2014 році

За попередніми даними, за 2014 збитки великих і середніх підприємств України (склали 408 169 млрд грн проти 38 289 млрд грн прибутку роком раніше

Такі дані оприлюднила Державна служба статистики.

Зокрема, за рік фінансовий результат прибуткових підприємств зріс на 1,6% – до 170, 257 млрд грн.

Зростання прибутку серед цих підприємств сталося в таких сферах, як мистецтво, спорт, розваги та відпочинок (в 2,7 рази); сільське, лісове і рибне господарство (майже в 2 рази); транспорт, складське господарство, поштова та кур’єрська діяльність (на 30,4%).

Результат збиткових підприємств у минулому році зріс в 4,5 рази – до 578, 426 млрд грн.

Найбільше зростання збитків сталося в сферах операцій з нерухомістю (у 8 разів); інформації та телекомунікацій (майже в 7 разів); професійної наукової та технічної діяльності (в 6,3 рази); охорони здоров’я та соціальної допомоги (в 5,3 рази); оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспорту (в 4,6 рази); тимчасового розміщення та організації харчування (в 4,6 рази).

Крім того, в 2014 році, порівняно з 2013 р, кількість збиткових підприємств по відношенню до загальної їх кількості зросла на 5,5 п.п. – до 40,1%.

Дані наводяться без урахування територій Криму і Севастополя, а також без частині зони проведення антитерористичної операції, і складені до оподаткування (без урахування банків та бюджетних установ).

Зазначимо, після того, як рік тому депутати скасували обов’язкове використання печаток і спростили процедури відкриття бізнесу, в Україні почалася нова хвиля конфліктів на ґрунті рейдерства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua