"Укрнафта" виплатила дивіденди "Нафтогазу"


"Укрнафта" виплатила дивіденди "Нафтогазу"

Найбільша в Україні нафтовидобувна компанія “Укрнафта” виконала зобов’язання, пов’язані з виплатою дивідендів за результатами фінансово-господарської діяльності в 2011-2013 роках у розмірі 1,779 млрд грн, що припадають на частку акцій “Нафтогазу” в “Укрнафті”.

Це підтверджується змістом офіційного листа “Укрнафти”, адресованого “Нафтогазу України”.

“Публічне акціонерне товариство “Укрнафта” виконало зобов’язання, пов’язані з виплатою 1 779 624 775,36 грн дивідендів Національної акціонерної компанії” Нафтогаз України “за результатами фінансово-господарської діяльності Товариства в 2011-2013 роках”, – сказано в документі.

При цьому в листі наголошується, що грошові зобов’язання “Нафтогазу України” перед “Укрнафтою” з відшкодування шкоди, заподіяної Суспільству в результаті протиправного заволодіння та розпорядження природним газом, видобутим в січні-лютому 2008 року, склали 2, 66 млрд грн.

“Зазначений факт підтверджується, зокрема, консолідованою аудованою фінансовою звітністю НАК “Нафтогаз України” за 2012-2013 роки, розміщеному на офіційному інтернет-сайті компанії”, – нагадується у листі.

У зв’язку з наявністю зустрічних грошових вимог між “Укрнафтою” і “Нафтогазом України”, зобов’язання товариства з виплати дивідендів припинені шляхом заліку відповідно до статті 601 Цивільного кодексу України. “Укрнафта” також повідомила, що в повному обсязі виконала податкові зобов’язання, що виникли у зв’язку з виплатою дивідендів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua