Укрзалізниця пропонує дотувати пасажирські перевезення з держбюджету


Укрзалізниця пропонує дотувати пасажирські перевезення з держбюджету

Виконуючий обов’язки гендиректора «Укрзалізниці» Максим Бланк пропонує дотувати пасажирські перевезення підприємства з державного бюджету.

Про це він заявив в ефірі Першого національного, повідомляє «Новий час».

«Держава повинна взяти на себе ту частину тягаря з надання громадянам можливості користуватися залізничним транспортом, яка йому належить», – сказав Бланк.

На його думку, нинішня модель, коли пасажирські перевезення «Укрзалізниці» дотуються за рахунок вантажних, невдала і неефективна.

«Коли ми говоримо про доступність автомобільного транспорту, то дорожню інфраструктуру фінансує держава. А «Укрзалізниця» сама платить за перевезення », – зазначив Бланк.

Він повідомив, що в 2014 році чистий збиток «Укрзалізниці» склав 284 млн грн. Хоча фінансовим планом передбачалося, що адміністрація отримає прибуток у розмірі 634, 6 млн грн. При цьому збиток від пасажирських перевезень склав 7,9 млрд грн.

За словами Бланка, щоб поліпшити свій фінансовий стан, «Укрзалізниця» минулого року двічі підвищувала тарифи на вантажні перевезення і запланувала ще одне підвищення в квітні, але цього не достатньо.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua