Автомобілі, які найбільше купували в I кварталі 2015 року


Автомобілі, які найбільше купували в I кварталі 2015 року

У порівнянні з першим кварталом минулого року український ринок нових автотранспортних засобів зменшився на 78%, повідомляє асоціація “Укравтопром”.

За три місяці в Україні було реалізовано та поставлено на облік ДАІ всього 8867 од. автотранспорту, проти 41 тис. од., які були зареєстровані в першому кварталі 2014 р.

Найбільшу кількість реєстрацій нової техніки, майже 88%, забезпечив легковий сегмент автомобільного ринку.

Легкові автомобілі:

За підсумками першого кварталу в Україні було зареєстровано 7780 нових легкових автомобілів або майже на 80% менше, ніж роком раніше.

Найбільш популярним брендом першого кварталу на ринку нових легкових авто був NISSAN. Своїх власників знайшли 670 автомобілів цього японського бренду.

Наступний за популярністю на українському ринку був французький бренд RENAULT. Квартальний результат RENAULT – 614 нових авто.

Замикає трійку лідерів TOYOTA з показником 524 автомобілі.

Комерційні автомобілі:

Попит на нові комерційні автомобілі в порівнянні з першим кварталом минулого року впав на 63 відсотки, в результаті чого автомобільний парк України поповнився лише на 969 нових комерційних автомобілів.

У цьому сегменті автомобільного ринку найбільшим попитом користувалися автомобілі марки FIAT, яких було зареєстровано 141 шт.

Німецький VOLKSWAGEN закінчив квартал з показником 137 автомобілів і зайняв другий рядок в первинних реєстраціях нових комерційних авто.

Третє місце дісталося російській марці ГАЗ, результат якої – 119 авто.

Автобуси:

Продажі нових автобусів також продемонстрували негативну динаміку перших трьох місяців продажів. Втрати в цій частині ринку склали 71%. Всього в першому кварталі було зареєстровано 118 продажів нових автобусів.

Майже 29% ринку нових автобусів охопила продукція Часовоярського заводу. В результаті автобуси вітчизняної марки РУТА очолили рейтинг продажів з показником 34 од.

Інший український бренд – АТАМАН з квартальним показником 14 автобусів розділив другу позицію рейтингу з російською маркою ГАЗ.

На третій сходинці рейтингу першого кварталу з результатом 11 автобусів – білоруський МАЗ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua