Українцям будуть виплачувати допомогу з безробіття двічі на місяць


Українцям будуть виплачувати допомогу з безробіття двічі на місяць

Верховна Рада України прийняла законопроект №1046 про внесення доповнень до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття” (щодо врегулювання питань, періодичності та строків виплати допомоги по безробіттю).

За документ проголосували 249 народних депутатів.

Згідно з пояснювальною запискою, законопроект покликаний врегулювати питання періодичності, термінів та граничних строків виплати допомоги по безробіттю.

Для цього пропонується внести відповідні доповнення до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття”, встановивши, що:

- Допомога по безробіттю виплачується два рази на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів, та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата.
- Одноразова виплата допомоги по безробіттю для організації безробітним підприємницької діяльності здійснюється протягом 14 днів після дня здійснення державної реєстрації юридичної особи, набуття статусу підприємця фізичною особою.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua