РФ не домовляється з Україною про реструктуризацію $3 млрд боргу


РФ не домовляється з Україною про реструктуризацію $3 млрд боргу

Переговорів з реструктуризації українського боргу перед РФ не ведеться, Росія очікує погашення Києвом облігацій в кінці поточного року.

Про це журналістам заявив заступник міністра фінансів РФ Сергій Сторчак.

За його словами, позиція РФ з цього питання не змінювалася. “Поки переговорів (про можливу реструктуризацію) немає”, – сказав він.

“Офіційного документа про початок переговорів не надходило”, – додав заступник міністра, відповідаючи на запитання, чи не зверталася українська сторона з пропозицією про переговори.

Відзначимо, Кабінет міністрів України за пропозицією Міністерства фінансів 4 березня 2015 р. затвердив перелік боргових зобов’язань для проведення реструктуризації.

Реструктуризація буде проводитися з метою виконання програми Міжнародного валютного фонду, яка передбачає економію в 15 млрд доларів на зовнішніх боргових зобов’язаннях за період реалізації програми.

Співвідношення державного боргу до ВВП не повинно перевищити позначку в 71% до 2020 року, а боргове фінансування бюджету – не більше 10% ВВП.

Реструктуризація торкнеться зовнішніх боргів, що виникли до 28 лютого 2014 року, і буде включати частину зовнішнього боргу України, гарантовані державою зовнішні борги і квазісуверенні борги (єврооблігації державних банків, «Укрзалізниці», міста Києва).

Переговори з кредиторами повинні бути завершені до травня 2015 року, коли відбудеться перший аудит виконання програми з МВФ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua