0 800 307 555
0 800 307 555

У Дніпропетровській області знизять ціни на проїзд


У Дніпропетровській області знизять ціни на проїзд

У Дніпропетровській області переглянуть тарифи на міжміські та приміські маршрути. Влада планує знизити тарифи на міжміські перевезення.

Тарифи переглянуть у зв’язку зі зміною курсу долара і цін на паливно-мастильні матеріали, повідомив начальник відділу транспорту і зв’язку Тимур Швець.

Вартість проїзду буде встановлена ​​на кожному маршруті в залежності від його рентабельності.

За словами голови обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства Андрія Берчука, буде встановлено граничний тариф. “Автомобільні перевізники встановлять менші тарифи. Це буде поступовий перехід, а компромісні варіанти дозволять перевізникам працювати більш безпечно і якісно”, – зазначив Андрій Берчук.

Очікується, що нове розпорядження облдержадміністрації щодо тарифів на міжміські та приміські маршрути набуде чинності 20 квітня. Зараз його проект розглядається Держкомпідприємництва та Антимонопольним комітетом області.

Нагадаємо, нещодавно у Дніпропетровську підняли ціни на проїзд у маршрутних таксі. Зараз максимальна вартість – 6 гривень. Проте ціни варіюються залежно від довжини маршруту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua