Мінфін спрогнозував терміни отримання першого траншу від ЄС і другого траншу від МВФ


Мінфін спрогнозував терміни отримання першого траншу від ЄС і другого траншу від МВФ

Міністерство фінансів допускає отримання першого траншу від Європейського Союзу і другого траншу від Міжнародного валютного фонду в червні.

Про це повідомила міністр фінансів Наталія Яресько.

“Домовляємося з ЄС з їх новою програмою – 1,8 мільярда євро, які прийдуть трьома траншами. Напевно, перший транш буде в червні, так як другий транш МВФ, приблизно, в той же період”, – сказала вона.

Також міністерство протягом місяця має намір підписати угоду з США про надання кредитних гарантій на випуск Україна єврооблігації на 1 млрд доларів.

Яресько нагадала, що в березні Україна підписала угоду з Канадою на 200 млн канадських доларів.

Як повідомляло агентство, Україна має намір до кінця 2015 року отримати 5,461 млрд доларів від міжнародних партнерів крім програми Міжнародного валютного фонду.

Згідно з оприлюдненими даними, в 1 півріччі 2015 року Україна отримає всього 3,233 млрд доларів: євробонди на 1 млрд доларів; 500 млн доларів від Світового банку (у квітні-червні), 1,032 млрд доларів від Євросоюзу, 701 млн доларів від інших країн (Японія, Канада, Швейцарія та Норвегія).

В 2 півріччі передбачається випуск ще одних євробондів на 1 млрд доларів, отримання від Світового банку ще 500 млн доларів і виділення ЄС 728 млн доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua