"Роснефть" повідомила, що врегулювала всі суперечки з ЮКОС


"Роснефть" повідомила, що врегулювала всі суперечки з ЮКОС

“Роснефть” домовилася про врегулювання суперечок з компаніями групи Yukos та контролюючими їх фізособам.

Про це йдеться в повідомленні нафтової компанії.

Як повідомляється, ця ж інформацію підтверджена на сайті Центру розкриття корпоративної інформації.

27 березня рада директорів “Роснафти” схвалила угоду з компаніями групи Yukos від 22 березня 2015 року, говориться в цьому повідомленні “Роснефти”.

На цій новині котирування акцій “Роснефти” на Московській біржі виросли на 2,5%, у Лондоні – на 2,7%.

“Відповідно до умов угоди сторони відмовляються від усіх взаємних претензій і припиняють всі існуючі судові та інші суперечки, а також зобов’язуються не пред’являти один одному жодних претензій в майбутньому у зв’язку з банкрутством та ліквідацією НК” ЮКОС “, – зазначає компанія.

Пізніше в середу Yukos підтвердив, що сторони уклали мирову угоду, яка припиняє всі судові процеси у всіх юрисдикціях між “Роснефтью” і компаніями групи Yukos.

Угода набуває чинності негайно, його умови не розкриваються. У повідомленні Yukos наголошується, що на рішення ЄСПЛ, який присудив Російської Федерації виплатити 1,9 млрд євро компенсацій у справі ЮКОСа, ця мирова угода не впливає, розгляди у цій справі будуть продовжені.

31 березня боку завершили угоду і підписали всі необхідні документи щодо відкликання всіх судових процесів, що ведуться в Голландії, Англії, Росії, США та інших юрисдикціях.

Угода не передбачає ніяких грошових чи інших виплат з боку “Роснефти” або її дочірніх компаній, відзначає нафтова компанія.

Нагадаємо, в 2006 році Yukos Capital почав судові процеси проти “Юганскнефтегаза”, “Самаранефтегаз” і “Томскнефти” (всі вони входили в ЮКОС, зараз – структури “Роснефти”), звинувачуючи їх у невиконанні зобов’язань за дев’ятьма позиками.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Роснефть
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua