Світовий банк і Польща проспонсорують ремонт доріг в Україні


Світовий банк і Польща проспонсорують ремонт доріг в Україні

Україна за домовленістю зі Світовим банком використає половину наданого кредиту на реконструкцію дороги Полтава-Харків для ямкового ремонту українських доріг, повідомив у ході засідання уряду прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк. “Ми вчора з Наталією (міністр фінансів України Наталія Яресько – ред.) зустрічалися з директором Світового банку. Світовий банк дає 800 млн дол. на дорогу Полтава-Харків, але про що ми домовилися: поділити цю суму 50 на 50. Половина піде на дорогу Полтава-Харків, половина – на ремонт діючих доріг, тому що стан дорожнього покриття в країні просто жахливий “, – сказав Яценюк.

Також прем’єр-міністр повідомив, що уряд також виділить 50 млн євро з наданого Польщею кредиту на будівництво доріг до пунктів пропуску.

“Я говорив з прем’єр-міністром Польщі. Польща виділила Україні 100 млн євро, і ми домовилися з Евою Копач поділити ці 100 млн євро на дві частини. 50 млн євро відправити на будівництво доріг, у першу чергу тих, які йдуть до пунктів пропуску, тому що у нас з боку Польщі – Європа, а з боку України – Радянський союз “, – повідомив Яценюк.

Світовий банк уже виділив 400 млн дол. на капремонт дороги Київ – Харків на ділянці Бориспіль – Лубни. Другий кредит у розмірі 450 млн дол. було надано на капремонт і підвищення безпеки руху на ділянці Лубни – Полтава.

У липні Міжнародний банк реконструкції та розвитку (МБРР) заявляв про намір виділити Україні 800 млн дол. У рамках реалізації третього інфраструктурного проекту з будівництва та реконструкції автодоріг в Україні, що передбачає ремонт ділянки автодороги Полтава – Харків, автодороги Київ – Харків – Довжанський.

У січні 2015 Світовий банк підтвердив свій намір інвестувати ці кошти в проект з розвитку автодорожньої сфери в Україні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua