416
Безробіття в Німеччині в березні впало до рекордного мінімуму
— Світ
Безробіття в Німеччині в березні впало до найнижчої позначки після возз’єднання країни в 1990 році – 6,4% порівняно з 6,5% місяцем раніше, свідчать дані Федерального агентства з працевлаштування ФРН.
При цьому кількість безробітних в країні скоротилася на 15 тис. – до 2,8 млн осіб.
Аналітики, опитані агентством, не очікували зміни рівня безробіття і прогнозували зниження числа безробітних на 12 тис.
Незважаючи на боргову кризу в Греції і напружені відносини з Росією, ситуація на ринку праці в Німеччині продовжує поліпшуватися, показники споживчої і ділової довіри ростуть. Як відзначають експерти, Німеччина знайшла нове джерело зростання в програмі кількісно пом’якшення (QE) Європейського центрального банку.
Бундесбанк у березневому огляді зазначав, що ВВП Німеччини, ймовірно, “різко виріс” в I кварталі.
“Не важливо, під яким кутом на цьому дивитися: в даний час динаміка для німецької економіки позитивна. Що стосується ринку праці, взимку дані вже були дуже стійкими, і подальше поліпшення в березні лише підкреслює це”, – говорить економіст Deutsche Postbank AG Хайнріх Байер .
Кількість безробітних в Західній Німеччині в лютому скоротилося трохи більше ніж на 8 тис., у Східній Німеччині – більш ніж на 6 тис.
Рівень безробіття в Німеччині майже вдвічі менше, ніж у середньому по єврозоні. Згідно з останніми офіційними даними, в січні 2015 в країнах валютного блоку вона становила 11,2%.
Статистичне управління Євросоюзу опублікує лютневі показники ринку праці 31 березня в 12:00 мск.
За матеріалами: bloomberg.com
Поділитися новиною
Також за темою
Найбагатша країна Європи планує тимчасово підвищити податки
Дубай побудує вулицю, зроблену із золота
Де знаходиться «гігантська шахта», що зберігає метал, якого прагне увесь світ
ЄС готує 20-й пакет санкцій проти росії
ЄС ухвалив першу стратегію візової політики: що зміниться
Економіст, який передбачив кризу 2008 року, дав прогноз щодо фінансової катастрофи в США
