GM рятує російських дилерів: ввів 25% знижки на автомобілі, якими забиті склади


GM рятує російських дилерів: ввів 25% знижки на автомобілі, якими забиті склади

GM розповсюдила акцію знижок на автомобілі, що зберігаються на складах дилерів у Росії.

Представник автоконцерну не став це коментувати. GM вирішила законсервувати завод в Санкт-Петербурзі і припинити з 2016 р продажі в Росії всіх моделей Opel і масових Chevrolet.

В розпродажу стоків GM брали участь тільки машини, що зберігаються на складах концерну в Росії. Знижки – до 25% залежно від моделі. Закупівлі зі складу компанії були вибірковими, розповідає один з дилерів: «У нас найбільші запаси». За його оцінкою, у GM в країні приблизно по 10 000 автомобілів Opel і Chevrolet, а у дилерів – по 5000 шт. обох марок.

Після колективного листа доларів автоконцерн погодився компенсувати знижки на автомобілі з їх складів, розповідає співрозмовник «Ведомостей». За його словами, це буде вироблятися щомісяця, розмір знижки (до 25%) і компенсації розраховуються від ціни закупівлі. Знижкова кампанія, як і до розширення, стосується автомобілів 2014 випуску (на них припадають основні стоки), в ній беруть участь Opel і масові моделі Chevrolet (крім Niva), уточнює один з дилерів.

Пропозиція розрахована до 1 травня 2015 року, але, можливо, акція буде продовжена, думає він: при поточних продажах наявних на складах у деяких дилерів машин вистачить аж до восьми місяців. Представник GM від коментарів відмовився.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua