Інвестори відмовляються їхати в Україну, щоб врятувати її від банкрутства, - ЗМІ


Інвестори відмовляються їхати в Україну, щоб врятувати її від банкрутства, - ЗМІ

Представники міжнародних кредиторів і західних урядів відмовляються їхати 28 квітня в Київ на Міжнародну конференцію інвесторів. Вони заявляють про плани відвідати Україну наприкінці року, даючи таким чином більше часу на те, щоб українська влада склала план, як будуть витрачені кредитні кошти.

Про це повідомляє з посиланням на свої джерела.

У Єврокомісії заявили, що її президент Жан-Клод Юнкер відвідає Україну 27 квітня перед самітом Україна – ЄС. За словами одного чиновника ЄС, Україна сподівається провести донорську конференцію на наступний день після саміту, але існує мало шансів, що основні інституції будуть брати в ній участь. Джерело в українському уряді повідомило Reuters, що влада як і раніше готується до конференції у квітні. “Але ми також знаємо, що деякі чиновники в ЄС хочуть перенести її на кінець цього року”, – сказав він.

Раніше німецька газета Die Welt повідомляла про те, що на початку квітня в Києві відбудеться Міжнародна конференція інвесторів, на якій планується зібрати $15 млрд для порятунку України від банкрутства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua