Маловідомі фірми заблокували в АМКУ тендери Міноборони майже на мільярд


Маловідомі фірми заблокували в АМКУ тендери Міноборони майже на мільярд

Закупівлі харчування Міністерства оборони на суму 866,52 млн гривень заблоковані у зв’язку з оскарженням в Антимонопольному комітеті. Про це повідомляє прес-служба АМКУ, передають “Наші гроші”.

Йдеться про забезпечення продуктами особового складу збройних сил. Тендери, які оскаржуються були оголошені ще в січні цього року. Розкриття пропозицій планувалося в лютому. Однак невідомо, чи відбулися вже торги, оскільки протоколи у ВДЗ не оприлюднені.

У березні АМКУ отримав низку скарг по цих тендерах від двох фірм – ТОВ “Міраж Трейд” і ТОВ “Час Мрій”.

На сайті АМКУ наразі є інформація про 13 скарг. Які умови закупівель оскаржують поки невідомо. Розгляд більшості скарг мав відбутися 16 березня. До винесення рішення по скаргах всі ці закупівлі призупинені.

Фірма “Міраж Трейд” зареєстрована у вересні 2013 року в Києві і записана на Івана Ястреба. Ця фірма також блокувала харчові тендери Міноборони скаргами в АМКУ.

Фірма “Час Мрій” створена в грудня 2014 року в Києві. Засновником значиться Єсик Тарас Миколайович.

Резюме особи з таким ПІБ розміщене на сайті пошуку роботи. Там зазначено, що Тарас Єсик є начальником відділу держзакупівель ТОВ “ЮА Апріорі” – єдина фірма з такою назвою зареєстрована в Миколаєві на Тетяну Камінську. Перед тим він також працював у ТОВ “Дари морів” і ТОВ “Смарт Менеджер”.

Також Єсик працював в Центральному територіальному департаменті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Управлінні з матеріально-технічного забезпечення спортивних заходів Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту України, Державному комітеті України з державного матеріального резерву.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua