Проблеми Греції можуть привести до корекції на фінансових ринках - представник Банку Англії


Проблеми Греції можуть привести до корекції на фінансових ринках - представник Банку Англії

Відсутність політичного рішення боргових проблем Греції може привести до корекції на світових фінансових ринках, заявив представник Банку Англії Алекс Брейз в ході слухань у британському парламенті.

“Жалюгідний результат цих переговорів може викликати масштабну переоцінку ризиків на фінансових ринках”, – цитує його виступ агентство Bloomberg.

C 16 березня А.Брейзье очолив департамент стратегії та оцінки ризиків для фінансової стабільності (FSSR) Банку Англії. Він також входить до складу комітету з фінансової політики ЦБ.

“Я не вважаю Грецію великим прямим ризиком, але потенційно вона може підштовхнути ринки до переоцінки”, – сказав він.

У числі інших факторів ризику для Великої Британії та ринків в цілому А.Брейзье вказав геополітичну напруженість, пов’язану з Росією та Україною.

“Трійка” кредиторів Греції (Європейський Центробанк, Міжнародний валютний фонд і Єврокомісія) заявила, що не буде надавати Греції додаткових екстрених кредитів, поки Афіни не реалізують узгоджені в лютому економічні реформи, в тому числі щодо пенсій і ПДВ.

За словами А.Брейзье, прямі ризики британських банків, пов’язані з Грецією, невеликі – близько 2 млрд фунтів стерлінгів ($3 млрд), або 1% їх базового капіталу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua