Міжнародний туризм до 2030 року досягне показника 1,8 млрд осіб


Міжнародний туризм до 2030 року досягне показника 1,8 млрд осіб

Кількість міжнародних переїздів до 2030 року, враховуючи стабільне щорічне зростання туристичних потоків по всьому світу в середньому на 4%, може збільшитися до 1,8 мільярда поїздок на рік, заявив виконавчий директор Всесвітньої туристичної організації (UNWTO) Золтан Шомоді.

Виступаючи на відкритті десятої міжнародної туристичної виставки “Інтурмаркет 2015” в Москві, він зазначив, що “туризм перейшов мільярдний” Рубікон “, так як в 2014 році більше 1,138 мільярда туристів з усього світу перетнули міжнародні кордони, показавши приріст більш, ніж на 4, 7% в порівнянні з попереднім роком “, – пояснив міжнародний експерт.

UNWTO прогнозує, що щорічний стабільний ріст подорожей між країнами в подальшому буде становити не менше 3-4%, що дозволить до 2030 року досягти 1,8 млрд туристів на рік, або 5 мільйонів туристів на день”, – навів статистику Шомоді.

Представник міжнародного туризму підкреслив, що за оцінками UNWTO Росія зміцнює лідируючі позиції на міжнародній арені як один з найбільш привабливих світових туристичних напрямків.

“Російська Федерація посідає дев’яте місце в світі з точки зору міжнародних туристичних переїздів відіграє важливу роль у формуванні світового туризму. UNWTO дуже цінує співпрацю з РФ – нашим беззмінним дійсним членом, який під керівництвом свого уряду, Ростуризму зокрема, проводить діяльну політику щодо розвитку міжнародного туризму “, – резюмував Шомоді.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua