900
Фонд гарантування вкладів може виплатити вкладникам Кредитпромбанку 16,5 млн грн, Омега Банку - 3,2 млн грн
— Кредит&Депозит
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб може виплатити вкладникам неплатоспроможного Кредитпромбанку 16,513 млн грн, а вкладникам Омега Банку – 3,159 млн грн, йдеться в повідомленні ФГВФО.
Фонд оголосив про початок пошуку потенційних інвесторів для виведення даних банків з ринку. Пошук інвесторів буде здійснюватися до 23 березня.
Фонд пропонує потенційним інвесторам такі способи виведення банків з ринку: відчуження всіх або частини їх активів і зобов’язань на користь приймаючих фінустанов; створення та продаж інвестору перехідних банків з передачею їм активів і зобов’язань цих банків; продаж фінустанов в цілому.
Потенційні інвестори, які планують брати участь у виведенні банків з ринку, зобов’язані отримати погодження у Національного банку на придбання істотної участі в Кредитпромбанку і Омега Банку.
Як повідомлялося раніше, з 3 березня Фонд гарантування вкладів ввів тимчасову адміністрацію в Кредитпромбанк і Омега Банк.
У Кредитпромбанку 13 тис. вкладників – фізосіб, загальна сума, що підлягає виплаті, становить 21 млн грн, з них 17 млн підлягають виплаті під час дії тимчасової адміністрації.
У Омега Банку 440 вкладників фізичних осіб, загальна сума, що підлягає виплаті, становить 3,8 млн грн, з них 3,2 млн підлягають виплаті під час дії тимчасової адміністрації.
За матеріалами: Діло
Поділитися новиною
Також за темою
Переважна більшість банків стійкі до кризи та підтримують кредитний портфель — НБУ (інфографіка)
Нацбанк знизив облікову ставку
Уряд спростив встановлення сонячних панелей на будинках: максимальна сума кредиту
Банки зафіксували приплив коштів клієнтів але не очікують продовження цього тренду — НБУ
Підприємці погасили понад мільярд гривень за програмою реструктуризації кредитів ФГВФО
Іпотека під 3% запрацювала для всіх військових
