Міжнародний валютний фонд влаштує першу перевірку Україні вже влітку - 15 червня


Міжнародний валютний фонд влаштує першу перевірку Україні вже влітку - 15 червня

Перша оціночна місія Міжнародного валютного фонду очікується в Україні 15 червня, йдеться у звіті, розміщеному на сайті фонду.

Згідно з повідомленням, місія проведе оцінку критеріїв, запланованих до виконання на кінець березня 2015 року. Також повідомляється, що оціночні місії МВФ будуть працювати в Києві щоквартально.

Як повідомлялося, 11 березня, як і очікували в українському уряді, Міжнародний валютний фонд схвалив програму кредитування економіки України з використанням механізму розширеного фінансування (Extended Fund Facility) загальним обсягом 17,5 млрд дол. строком на 4 роки. Перший транш, який буде наданий Україні, складе 5 млрд дол., з яких 2,7 млрд дол. будуть спрямовані на підтримку бюджету країни.

Нова програма дозволить збалансувати платіжний баланс, надасть більший обсяг фінансування на кращих і більш гнучких умовах для України. Доступним стане міжнародне фінансування для підтримки реформ. Крім того, уряд України зможе провести консультації з реструктуризації боргів з кредиторами – утримувачами суверенних бондів країни. Можливий обсяг реструктуризованого боргу становить 15 млрд дол.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua