Порошенко схвалив обмеження виплати пенсії 85% для працюючих пенсіонерів до 2016 року


Порошенко схвалив обмеження виплати пенсії 85% для працюючих пенсіонерів до 2016 року

Президент Петро Порошенко підписав закон, що обмежує до 1 січня 2016 року на період роботи тим пенсіонерам, пенсія яких становить понад 1,5 встановленого для осіб, що втратили працездатність, прожиткового мінімуму (1423 гривні), виплату пенсій 85%.

Про це сказано в повідомленні прес-служби Президента.

Раніше міністр соціальної політики Павло Розенко повідомив, що після звільнення з роботи за бажанням особи їй буде відновлено той розмір пенсії, який було обмежено на період роботи.

Розенко також повідомив, що пенсії буде обмежено для працюючих суддів і державних службовців, також для суддів буде встановлено максимальний розмір пенсій у розмірі 10 мінімальних пенсій за віком, як для інших пенсіонерів.

При цьому міністр наголосив, що пенсії не будуть обмежуватися для інвалідів 1-ї, 2-ї і 3-ї груп, учасників бойових дій, у тому числі антитерористичної операції, членів сімей загиблих учасників бойових дій.

Також протягом особливого періоду обмеження не будуть застосовуватися щодо пенсій, щомісячних довічних грошових виплат для тих, хто проходить військову службу або рядового й начальницького складу силових відомств.

У запропонованій урядом редакції законопроекту пропонувалося ввести поетапне підвищення на 5 років пільгового пенсійного віку для жінок, збільшення страхового стажу для осіб, що мають право на пільгову пенсію, і страхового стажу, необхідного для призначення пенсії за вислугу років.

Закон набуде чинності 1 квітня.

Як повідомляло агентство, 2 березня Верховна Рада обмежила до 1 січня 2016 року на період роботи тим пенсіонерам, пенсія яких становить понад 1,5 встановлених для осіб, що втратили працездатність, прожиткових мінімумів (1423 гривні), виплату пенсій 85%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua