У НБУ повідомили про позитивні тенденції на ринку


У НБУ повідомили про позитивні тенденції на ринку

Банкіри зауважили позитивні тенденції на ринку. Про це йдеться у повідомленні НБУ за підсумками наради, яка щотижня відбувається у Нацбанку.

“Що стосується загальних трендів ринку, банкіри зауважили, що відплив коштів із системи триває. Однак спостерігається позитивна тенденція щодо зменшення масштабів відпливу. Керівники банків пов’язують такі зрушення з поступовою стабілізацією ситуації на сході України. Банкіри також погодилися, що найкращим сигналом населенню для повернення коштів на депозитні рахунки в банки стане дотримання режиму припинення вогню всіма сторонами та встановлення миру”, – йдеться у повідомленні НБУ.

“Під час наради її учасники активно обговорювали перші результати запроваджених минулого тижня адміністративних обмежень. Загалом банкіри підтвердили важливість і дієвість цих заходів та зазначили, що вони є адекватними інструментам, наявним в арсеналі Національного банку. Водночас керівники банків повідомили, що особливих труднощів у зв’язку з нововведеннями їх клієнти не зазнають, за необхідності їм надають фахові консультації”, – відмітили у регуляторі.

Також Голова Національного банку України вчергове закликала банкірів приєднатися до ініціативи Національного банку щодо вирішення питання валютних кредитів громадян та підписати Меморандум щодо врегулювання питання реструктуризації споживчих кредитів в іноземній валюті.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua