Службу на фронті тепер будуть зараховувати до трудового стажу


Службу на фронті тепер будуть зараховувати до трудового стажу

Верховна Рада схвалила облік терміну військової служби мобілізованих при призначенні пільгових пенсій. За прийняття законопроекту №2149 за основу і в цілому проголосували 265 депутатів при мінімально необхідних 226.

Рада визначила, що працівникам підприємств і організацій, які були мобілізовані, проходження військової служби в особливий період зараховується до стажу роботи за фахом і в вислугу років, а також до стажу роботи.

При цьому, згідно з чинним законодавством, саме стаж роботи дає право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах.

Ця норма поширюється на осіб, які на момент призову на військову службу вчилися за фахом у професійно-технічному навчальному закладі, працювали по професії або займали посади, що передбачають право на пенсію на пільгових умовах.
Як повідомляло агентство, у жовтні 2014 Кабмін затвердив зарахування терміну служби військовослужбовця в зоні проведення антитерористичної операції (АТО) до стажу державної служби у трикратному розмірі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua