Держсільгоспінспекція не має права здійснювати перевірки - міністр


Держсільгоспінспекція не має права здійснювати перевірки - міністр

Територіальні органи Держсільгоспінспекції перебувають у стадії ліквідації і не мають права здійснювати перевірки. Про це повідомив міністр аграрної політики і продовольства України Олексій Павленко, передає прес-служба відомства.

Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко прокоментував інформацію про вимоги до підприємців надавати карантинні сертифікати та деякі інші дозвільні документи, – йдеться в повідомленні.

Обов’язковий принцип отримання карантинного сертифіката скасували. Держсільгоспінспекцію ліквідували, Держветфітослужбу реорганізували. Вимоги оформляти і надавати карантинні сертифікати незаконні.

“Відповідною постановою КМУ від 28 січня 2015 р. спрощено процедуру фітосанітарної експертизи, зокрема скоротили час її проведення з 5 днів до 24 годин. Також наголошую: обов’язковий карантинний сертифікат на зерно та олійні культури скасували. Діє добровільний принцип”, – повідомив Олексій Павленко.

Міністр нагадав, що відповідна урядова постанова скасовує надмірне адміністрування в сфері обігу пестицидів і агрохімікатів, в тому числі ліцензування експорту та імпорту, спрощує порядок проведення державних випробувань, реєстрації та перереєстрації.

“Будь-які вимоги з боку контролюючих органів, які порушують дію цієї постанови, не мають юридичної сили. Про такі випадки терміново повідомляйте в Мінагрополітики України”, – додав міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua