МВФ прогнозує падіння економіки України в цьому році на 5,5%


МВФ прогнозує падіння економіки України в цьому році на 5,5%

Ключовий кредитор країни – Міжнародний валютний фонд оцінює падіння економіки України в 2014 році на рівні 6,9%, і прогнозує падіння економіки країни в 2015 році на рівні 5,5%, що відповідає оцінкам українського уряду, сформованим у рамках підготовки змін до державного бюджету на 2015 рік.

Про це йдеться в проекті Меморандуму між Україною і МВФ, підписаному президентом України, прем’єр-міністром України, міністром фінансів і головою.

«За оцінками (МВФ – ред, економічна активність в 2014 році скоротилась на 6,9%, і показники за грудень свідчать про триваючий спад промислового виробництва, обороту роздрібної торгівлі і обсягів будівництва, – йдеться в меморандумі. – При цьому невирішений конфлікт на сході країни також робить свій вклад у невизначеність прогнозу. У зв’язку з цим економічна активність може досягнути найнижчого значення в середині 2015 року. Але, в міру того, як наша політика реформ набиратиме обертів, почне відновлюватись довіра, підуть відновні роботи, спад економічної активності загальмується за підсумками 2015 року до 5,5%».

При цьому в меморандумі наголошується, що МВФ і уряд країни мають намір рішуче просуватися шляхом зміцнення економічної і фінансової стабільності в країні шляхом впровадження широкомасштабних і амбітних структурних реформ, які повинні забезпечити поліпшення бізнес-клімату, залучення інвестицій і підвищення конкурентоспроможність. «У 2016-2018 роках, в міру того, як відновлюватиметься економічна й банківська стабільність, в міру проведення реформ, – ми очікуємо відновлення і поступового нарощування економічного зростання, темпи якого в середньостроковій перспективі досягнуть 4%», – наголошується в меморандумі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua