Японія має намір впроваджувати в Україні енергозберігаючі технології


Японія має намір впроваджувати в Україні енергозберігаючі технології

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся з міністром економіки, торгівлі і промисловості Японії ЕІТІ Міядзава, під час якої японська сторона запевнила у налаштованості розвивати співпрацю з Україною в сфері модернізації енергетичної інфраструктури з метою забезпечення енергетичної безпеки України, передає прес -служби МЗС України.

Обидва міністри привітали підписання минулого місяця в Києві ключової угоди між Україною та Японією про сприяння та взаємний захист інвестицій.

“Ця угода є важливим сигналом для ділових кіл обох сторін і закладає міцний фундамент для поглиблення українсько-японського економічного співробітництва”, – йдеться в повідомленні.

Міністри відзначили, що приєднання України до спільного ринку ЄС з підписанням в минулому році Угоди про асоціацію між Україною та ЄС відкриває нові можливості для інвесторів і надає додатковий імпульс інвестиційному співробітництву Японії з Україною.

Міністр економіки, торгівлі і промисловості Японії ЕІТІ Міядзава вітав настрій японської сторони розвивати співпрацю з Україною в сфері модернізації енергетичної інфраструктури з метою забезпечення енергетичної безпеки України, відповідно до домовленостей лідерів “Великої сімки”. Такого роду співпраця передбачає впровадження в Україні передових японських енергозберігаючих технологій.

Міністр Павло Клімкін також провів зустрічі з Головою парламентської Асоціації дружби “Японія-Україна” Ейсуке Морі та членами парламенту Японії, Головою комітету зі співробітництва з Україною Японської федерації бізнесу “Кейданрен” Норіо Сасакі, Президентом Ради з міжнародних зв’язків Японії Кен Мацудзавою і взяв участь у прес-конференції для провідних засобів масової інформації Японії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua