Залишок коштів на єдиному казначейському рахунку збільшився майже на 5 млрд гривень в лютому


Залишок коштів на єдиному казначейському рахунку збільшився майже на 5 млрд гривень в лютому

Залишок коштів на єдиному казначейському рахунку в лютому збільшився з 8,792 млрд гривень (на 1 лютого) до 14,615 млрд (на 1 березня).

Про це йдеться в повідомленні Державної казначейської служби.

За 2015 залишок коштів на єдиному казначейському рахунку збільшився з 3,008 млрд (на 1 січня) до 14,615 млрд гривень (на 1 березня).

Мінімальний залишок коштів на єдиному казначейському рахунку в 2015 році був станом на 1 січня – 3,008 млрд гривень, а максимальний – 14,615 млрд гривень на 1 березня.

Як повідомлялося, за 2014 в цілому залишок коштів на єдиному казначейському рахунку збільшився з 1,739 млрд гривень до 3,008 млрд гривень.

Єдиний казначейський рахунок – система бюджетних рахунків органів Держказначейства, на які зараховуються податки, збори, інші обов’язкові платежі держбюджету, і з яких органами Держказначейства здійснюються платежі на користь суб’єктів господарювання, які виконали роботи або надали послуги розпорядникам бюджетних коштів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua