У НБУ налаштовані оптимістично: гривня вернеться до фундаментально обґрунтованого рівня 20-22 грн/$1


У НБУ налаштовані оптимістично: гривня вернеться до фундаментально обґрунтованого рівня 20-22 грн/$1

Обвальне падіння гривні на минулому тижні було пов’язано з нічим не обгрунтованими страхами, і спільними зусиллями Національного банку і уряду курс вдасться повернути до близького до фундаментально обґрунтованого рівня 20-22 грн/$ 1, впевнена глава НБУ Валерія Гонтарєва.

“Як ринок з 25 грн/$1 на 34 грн/$1 на нічим не обгрунтованих страхах потрапив, точно так само він почав рухатися вниз, і точно так само ми впевнені, що спільними нашими зусиллями ми повернемо його на той рівень, який, ми вважаємо, близький до фундаментального рівня”- сказала вона в інтерв’ю” ТСН-Тиждень”.

“Як макроекономісти, зі свого боку разом з Міжнародним валютним фондом, подивилися і зробили всі наші прогнози, і вони знаходяться між 20 грн/$1 і 22 грн/$1”, – додала В.Гонтарева.

Як повідомлялося, днем раніше, у суботу 28 лютого, президент України Петро Порошенко заявив, що влада країни здійснює рішучі кроки для стабілізації курсу гривні, щоб повернути її курс на позначку 20-22 грн/$1.

НБУ в п’ятницю, 27 лютого, зміцнив офіційний курс гривні майже на 2,25 грн – до 27,76312 грн/$1, а середньозважений курс гривні на міжбанку склав за підсумками дня 30,1730 грн/$ 1.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua