1858
Голова "Газпрому" написав листа Коболеву із попередженням про зупинку поставок газу
— Енергетика
Глава “Газпрому” Олексій Міллер написав листа голові “Нафтогазу” Андрію Коболеву з приводу поточної ситуації з поставками газу на Україну.
Як стало відомо виданню “Інтерфакс”, в листі, зокрема, зазначається, що при поточних умовах поставки в Україну передплаченого обсягу зможуть тривати ще орієнтовно протягом трьох діб.
У листі Міллер нагадує, що відповідно до контракту між “Газпромом” і “Нафтогазом” для поставок використовуються точки входу газу в Україну – Прохорівка і Платово на південному сході цієї країни.
Міллер просить у листі підтвердити озвучену раніше усно “Нафтогазом” умову здійснювати подальшу передоплату за газ виключно у разі припинення поставок газу “Газпромом” в райони Донецької і Луганської областей через вищезазначені пункти поставок.
Одночасно голова “Газпрому” підкреслює в листі, що у разі відсутності передоплати поставки газу в Україну здійснюватися не будуть.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
На перший етап програми «СвітлоДім» виділили 800 млн грн: де подати заявку
Здатні обігріти 250 тис. людей: з Італії прибули промислові котли
Скільки будинків у Києві без опалення
Доходи рф від експорту нафти суттєво скоротились
Коли запрацюють міні-ТЕЦ у Києві — відповідь КМДА
ЄС звільнить США та Катар від перевірок у межах заборони російського газу
