0 800 307 555
0 800 307 555

Нафта знову пішла вниз: ціна Brent впала до $59,6 за барель

Енергетика
253
Нафта дешевшає в четвер в очікуванні даних про запаси в США.
Квітневі ф’ючерси на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до 9:01 МСК знизилися в ціні на $0,93 (1,54%) – до $59,6 за барель. До закриття ринку в середу вартість ф’ючерсів опустилася на $2 (3,2%) і склала $60,53 за барель.
Ціна ф’ючерса на нафту WTI на березень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) зменшилася до цього часу на $1,49 (2,86%) – до $50,65 за барель. За підсумками попередньої сесії контракт подешевшав на $1,39 (2,6%), до $52,14 за барель.
За оцінками опитаних Bloomberg експертів, запаси нафти в США за минулий тиждень збільшилися на 3 млн барелів – до 420, 9 млн барелів, що є максимумом з серпня 1982 року. Зростання запасів відзначалося за підсумками п’яти попередніх тижнів.
Міненерго США оприлюднить ці дані в 19:00 МСК.
“Дані про запаси дуже важливі, – відзначає аналітик CMC Markets у Сіднеї Майкл Маккарті. – Ми вже бачимо, що компанії скорочують інвестицію у видобуток. Цей фактор з часом почне позначатися на обсягах запасів”.
Раніше американська Marathon Oil оголосила про скорочення плану капітальних видатків на поточний рік на 20%. Про намір зменшити обсяги інвестицій у видобуток у відповідь на падіння цін на нафту оголосили також Royal Dutch Shell, Chevron Corp. і ряд інших компаній.
За матеріалами:
bloomberg.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас