35% американців не знають, скільки платять за іпотеку


35% американців не знають, скільки платять за іпотеку

Близько 30% американців не можуть назвати рівень процентної ставки за власним іпотечним кредитом. Про це свідчать результати опитування, проведеного Bankrate.com.

“Ставка за іпотечним кредитом є одним з найважливіших числових значень в житті американця. Але, незважаючи на це, є шанс того, що один з ваших сусідів не має ні найменшого уявлення про те, скільки він платить за іпотечним кредитом”, – відзначає старший іпотечний аналітик Bankrate.com Холден Льюїс.

Bankrate.com опитав близько 1 тис.fмериканців по всій країні, в результаті чого з’ясувалося, що один із семи “утримувачів” іпотечного кредиту не міг точно назвати ставку по ньому, причому один з респондентів заявив, що йому треба проконсультуватися з дружиною.

Більшість опитаних можуть назвати мінімальний і максимальний межі, в рамках яких і буде перебувати їх реальна ставка. Як вважають експерти, це пов’язано з тим, що ставка по іпотеці під час початкового формування програми та вже після завершення всіх процедур, як правило, відрізняється. Однак процес отримання іпотеки дуже виснажливий, і позичальники вже не цікавляться тим, як сильно змінилася їхня ставка, вони просто хочуть скоріше отримати іпотеку і завершити цей стресовий марафон.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua