Банківські картки порушують анонімність платежів


Банківські картки порушують анонімність платежів

Дослідження учених Масачусетського технологічного інституту, присвячене вивченню банківських карток, продемонструвало незахищеність наших платежів.

Для того, щоб ідентифікувати грошові операції конкретної людини у величезному потоці транзакцій, достатньо отримати неповні відомості про три його покупки, оплачені за допомогою платіжної картки. При цьому неважливо, чи будуть всі вони містити однаковий тип даних.

Команда дослідників проаналізувала покупки 1,1 млн. чоловік в 10 тис. магазинах протягом трьох місяців.

Експерти не враховували імена покупців, номери банківських карт, адреси магазинів і навіть точний час покупок. Для того, щоб обчислити покупця досить дізнатися витрачену суму, тип торгової точки, або компанії, яка надавала послуги (ресторан, тренажерний зал, супермаркет), а також ідентифікаційний номер покупки.

Завдяки тому, що схема витрат для кожної людини є унікальною, дані дозволяють з високою точністю виявити покупки конкретного покупця серед безлічі інших операцій. Знаючи де знаходилася людина під час скоєння чотирьох різних покупок, можна ідентифікувати інші його покупки з точністю до 90% . A знаючи суми покупок можна майже на 100% розпізнати всю історію транзакцій конкретної людини.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua