Є з чим порівняти - у Венесуелі курс "чорного" ринку перевищує 150 боліварів/$ при офіційному курсі в 6,3


Є з чим порівняти - у Венесуелі курс "чорного" ринку перевищує 150 боліварів/$ при офіційному курсі в 6,3

Президент Венесуели Ніколас Мадуро анонсував у вівторок прийдешні зміни в обмінній політиці держави по відношенню до долара.

“Деталі коригування будуть озвучені відразу після закінчення цього року”, – заявив Мадуро в ході підсумкової прес-конференції в президентському палаці в Каракасі. За його словами, про них оголосять міністр економіки і голова центрального банку Венесуели, уточнює канал VTV.

В останнє десятиліття у Венесуелі діють суворі обмеження на купівлю і продаж валюти фізичними та юридичними особами. Фактично вільно обміняти болівари і отримати долари за офіційним курсом фізичній особі було неможливо, а юридичні особи були змушені використовувати складну систему купівлі валюти на аукціонах.

При офіційному курсі в 6,3 болівара за долар курс “чорного” ринку перевищує 150 боліварів. При цьому Мадуро відмовляється визнавати факт наявності в країні так званого “паралельного” долара, називаючи його інструментом фінансової, монетарної, психологічної та політичної війни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Є з чим порівняти - у Венесуелі курс "чорного" ринку перевищує 150 боліварів/$ при офіційному курсі в 6,3» на Finance.ua - 5.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua