Україна і РФ підписали два контракти на поставку електроенергії - російський міністр


Україна і РФ підписали два контракти на поставку електроенергії - російський міністр

Міністр енергетики Російської Федерації Олександр Новак заявив про підписання двох контрактів на поставку електроенергії з Росії на Україну, повідомила прес-служба російського відомства.

“Міністерство енергетики РФ повідомляє про укладення угоди між ВАТ” Інтер РАО “(MOEX: IRAO) і” Укрінтеренерго “на експорт електроенергії з ЄЕС Росії в об’єднану енергетичну систему (ОЕС) України. Річний контракт набуває чинності з 30 грудня 2014 року і передбачає рівномірний графік поставок об’ємом до 1500 МВт “, – наводить прес-служба слова міністра.

“Паралельно з метою надійного та безперебійного енергопостачання Криму укладено другу угоду між дочірньою структурою” Інтер РАО “-” Центром здійснення розрахунків (ЦОР) – і “Укрінтеренерго”, – зазначив Новак.

Нагадаємо, сьогодні прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк повідомив, що імпорт електроенергії з Росії здійснюється і буде здійснюватися на умовах прямих контрактів між “Укрінтеренерго” і “Інтер РАО” без участі посередників.

Раніше президент України Петро Порошенко повідомив, що з 29 грудня з Росії в Україну було поставлено 1,4 ГВт електроенергії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Рейтинг популярності матеріалу «Україна і РФ підписали два контракти на поставку електроенергії - російський міністр» на Finance.ua - 3.8
В Контексті Finance.ua