В Україні почалося оформлення біометричних закордонних паспортів


В Україні почалося оформлення біометричних закордонних паспортів

Біометричний паспорт буде виглядати майже так само, як звичайний закордонний паспорт, відмінністю буде електронний чіп, вбудований в обкладинку паспортної книжки.

З 1 січня 2015 Державна міграційна служба України, відповідно до умов лібералізації візового режиму Європейського Союзу для України, починає оформлення біометричних паспортів для виїзду за кордон.

Як повідомили в прес-службі Державної міграційної служби, біометричний паспорт буде виглядати майже так само, як звичайний закордонний паспорт, відмінністю буде електронний чіп, вбудований в обкладинку паспортної книжки, а також спеціальна позначка на обкладинці, яка буде вказувати на присутність цього чіпа.

На чіп буде записуватися інформація про особу власника, яка є на сторінці даних паспорта, а також біометричні дані – оцифрований образ особи, оцифрований підпис і відбитки вказівних пальців рук.

Для оформлення біометричного паспорта необхідно звернутися виключно в підрозділ міграційної служби, де під час оформлення заяви буде здійснено фотографування і сканування відбитків пальців рук. Жодна особа або організація, крім міграційної служби, оформити біометричний паспорт не зможе.

У прес-службі зазначили, що введення в Україні біометричних паспортів для виїзду за кордон є важливим кроком на шляху до безвізового режиму з Євросоюзом, однак поїздки українців до країн-членів ЄС без віз будуть можливі тільки після прийняття відповідного рішення стороною ЄС. Як очікується, таке рішення може бути прийняте вже в травні 2015 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua