Bloomberg: статки 400 найбагатших людей світу в 2014 році зросли на $92 млрд


Bloomberg: статки 400 найбагатших людей світу в 2014 році зросли на $92 млрд

Найзаможніші люди світу збільшили цього року свій сукупний капітал на $92 млрд.

За його оцінкою, загальний капітал 400 найбагатших людей Землі досяг вже приблизно $4,1 трлн. Найбільш успішними з них стали засновник і голова ради директорів китайського онлайн-ритейлера Alibaba Джек Ма, власник інвесткомпанії Dalian Wanda Group Ван Цзяньлінь, а також глава інвестиційного холдингу Berkshire Hathaway Уоррен Баффет.

Джеку Ма вдалося протягом року, що минув, збільшити свій капітал на $25,1 млрд. Акції створеної ним в 1999 році компанії після їх первинного розміщення у вересні цього року зросли в ціні приблизно на 56%. Таким чином, за даними Bloomberg, колишній викладач англійської мови став найбагатшою людиною в Азії.

Баффету вдалося заробити $13,7 млрд після того, як акції Berkshire Hathaway подорожчали на 28%. Інвесторів, зокрема, порадувало те, що майже всі придбані мільярдером за останні п’ять років компанії заявили про рекордні прибутки.

Ван Цзяньлінь, чия компанія в 2014 році провела процедуру первинного розміщення акцій, отримав $12,8 млрд. Загальна вартість належних йому активів збільшилася до $25,3 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua