США не зупинити: американські фондові індекси S&P 500 і Dow Jones знову б'ють рекорди


США не зупинити: американські фондові індекси S&P 500 і Dow Jones знову б'ють рекорди

Американські фондові індекси Standard&Poor’s 500 і Dow Jones Industrial Average знову відновили історичний рекорд, а Nasdaq Composite досяг найвищого рівня з березня 2000 р.

Американські біржі були закриті в четвер, проте відновили роботу 26 грудня в звичайному режимі, тоді як ринки Європи та ряду інших регіонів продовжували святкувати Різдво.

У грудні S&P 500 додав 1%, з початку поточного року – 13%, Dow Jones – відповідно 1,3% і 8,9%.

“Прискорення темпів відновлення економіки США і готовність ФРС проявити терпіння щодо підвищення ставок покращують ставлення інвесторів до ризикових активів”, – заявив керуючий директор Spiro Sovereign Strategy Ніколас Спіро.

При цьому аналітик зазначив, що обсяги торгів невеликі і не слід чекати від цього ралі занадто багато чого з урахуванням ризику подальшого падіння нафтових цін і цілого ряду ризиків у країнах, що розвиваються, зокрема в Росії.

Сім з десяти галузевих груп S&P 500 збільшилися за підсумками торгів у п’ятницю, при цьому акції представників нафтової галузі продемонстрували падіння.

Dow Jones Industrial Average у п’ятницю збільшився на 0,13% до 18053,71 пункту.

Standard & Poor’s 500 за підсумками торгів виріс на 0,33%, склавши 2088,77 пункту.

Значення Nasdaq Composite за день підвищилося на 0,7% до 4806,86 пункту.

Обсяг угод становив близько 3,3 млрд акцій, що стало мінімальним показником цього року за винятком 24 грудня, коли була скорочена передріздвяна сесія.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «США не зупинити: американські фондові індекси S&P 500 і Dow Jones знову б'ють рекорди» на Finance.ua - 2.2
В Контексті Finance.ua