У Новий рік і Різдво ПриватБанк обслуговуватиме клієнтів без вихідних


У Новий рік і Різдво ПриватБанк обслуговуватиме клієнтів без вихідних

У період Новорічних та Різдвяних свят ПриватБанк буде обслуговувати клієнтів цілодобово, без вихідних і перерв. Як повідомили в банку, всі платежі корпоративних клієнтів і приватних осіб будуть здійснюватися в режимі онлайн протягом усіх святкових днів. Крім того, без вихідних працюватимуть термінали самообслуговування, банкомати та чергові відділення банку.

“У передсвятковий період і в Новому році наші клієнти можуть присвятити набагато більше свого вільного часу рідним, друзям і близьким, – говорить голова правління ПриватБанку Олександр Дубілет. – Ви можете абсолютно не турбуватися про своєчасне погашення кредиту, перерахування податкових платежів або оплаті поставок товарів – наш банк дійсно працює цілодобово, а обслуговування через Інтернет або мережі самообслуговування дозволяє робити платежі в зручний час”.

Без свят, перерв і вихідних працює Інтернет-банк Приват24 і мобільні додатки Privat24, через які можна оплатити будь-який рахунок, купити квиток на транспорт, отримати і відправити переказ, поповнити депозитний рахунок і зробити інші послуги. Найпопулярніші послуги – перекази, платежі, погашення кредитів та інші послуги можна отримати через банкомати і термінали самообслуговування ПриватБанку, адреси яких завжди є на спеціальній сторінці банку.

Також у ПриватБанку повідомили, що в передноворічний період банк переходить на посилений графік інкасації своїх банкоматів, щоб забезпечити безперебійний доступ до готівки для клієнтів усіх українських банків. Власники зарплатних і соціальних карток ПриватБанку можуть отримувати готівку за картками в банкоматах інших банків без додаткових комісій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua