Запорізька АЕС після усунення неполадок підключила до мережі шостий енергоблок


Запорізька АЕС після усунення неполадок підключила до мережі шостий енергоблок

28 грудня о 05 годин 59 хвилин енергоблок №6 Запорізької АЕС був відключений від мережі дією захисту від внутрішніх пошкоджень генератора

На Запорізькій атомній електростанції (м.Енергодар, Запорізька обл.) в ніч на 29 грудня після усунення неполадок підключено до мережі енергоблок №6, раніше відключений дією системи захисту.

Як повідомили в інформаційному центрі ЗАЕС, «28 грудня 2014 о 22 годині 35 хвилин енергоблок №6 Запорізької АЕС після усунення несправності підключений до мережі. Ведеться набір потужності ».

За даними інформцентру, на 7:00 ранку 29 грудня сумарна потужність ЗАЕС складає 5300 МВт. Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків ЗАЕС – 0,08% допустимого рівня. Радіаційний фон на проммайданчику – 11 мікрорентген на годину, в санітарно-захисній зоні (території навколо АЕС радіусом 2,5 км) – 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування атомної станції.

Як повідомлялося, 28 грудня 2014 року в 5:00 59 хвилин енергоблок №6 Запорізької АЕС був відключений від мережі дією захисту від внутрішніх пошкоджень генератора. Інформцентр повідомляв, що реакторна установка знаходиться на 40% потужності, причини спрацювання захисту з’ясовуються, в роботі знаходяться 5 енергоблоків сумарною потужністю 4530 МВт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Рейтинг популярності матеріалу «Запорізька АЕС після усунення неполадок підключила до мережі шостий енергоблок» на Finance.ua - 2.2
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua