Наприймали: парламент затвердив бюджет-2015 без точних цифр


Наприймали: парламент затвердив бюджет-2015 без точних цифр

Верховна Рада рано вранці в понеділок затвердила державний бюджет за основу і в цілому, не маючи точних показників доходів і витрат.

За нього віддали свої голоси 233 депутатів при 226 мінімально необхідних. Бюджет підтримали 120 депутатів від БПП, 80 від “Народного фронту”, 10 від “Самопомочі”, 17 від Радикальної партії, а також 5 позафракційних парламентаріїв. “Батьківщина” не дала за проект жодного голосу.

Згідно з проектом закону, доходи держбюджету мають скласти 475,2 млрд гривень, витрати – 527,2 млрд гривень. Проте прем’єр-міністр Арсеній Яценюк підкреслив, що ці показники зміняться з урахуванням всіх рішень, прийнятих в неділю-понеділок в парламенті.

“Цей бюджет дуже далекий від досконалості. Саме тому ми при прийнятті закону України про державний бюджет передбачаємо чітку норму про обов’язковий перегляд в строк не пізніше 15 лютого. Ми будемо його корегувати за результатами переговорів з міжнародними фінансовими організаціями. Буду вас тримати в курсі подій і повідомляти про те, які зміни потрібно буде вносити”, – заявив він депутатам.

За словами прем’єр-міністра, до 15 лютого буде прийнятий по суті новий бюджет.

Нагадаємо, що на сьогоднішньому засіданні Верховна Рада прийняла цілий ряд серйозних змін в законодавство України, в тому числі в Податковий і Бюджетний кодекс з поправками, які не враховувалися в підготовленому проекті бюджету на 2015 рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Верховна Рада
Рейтинг популярності матеріалу «Наприймали: парламент затвердив бюджет-2015 без точних цифр» на Finance.ua - 5.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua