Китайські вчені створили 3D-принтер для виробництва аерокосмічної продукції


Китайські вчені створили 3D-принтер для виробництва аерокосмічної продукції

Спроектований в Китайській народній республіці апарат здатний роздруковувати складні деталі обладнання для контролю і виміру радіаційного фону, елементи турбін для літаків, кронштейни для оптичної лінзи космічних апаратів та багато іншого. Про це заявили сьогодні в Шанхайському інституті з вивчення космічних технологій, передає агентство Синьхуа.

За словами старшого інженера Китайського об’єднання космічних технологій Ван Ляньфена 3D-принтер зовні нагадує сіру шафу, працює на довгохвильовому волоконному і короткохвильовому вуглекислому лазері, і здатний виготовляти предмети габаритами не більше 25 сантиметрів. Матеріалами для друку служать нержавіюча сталь, титановий сплав і суперсплави на основі нікелю.

“Так як аерокосмічна індустрія висуває вкрай високі вимоги до якості обладнання, продукція нового 3D-принтера буде проходити суворе тестування”, – сказав фахівець, додавши, що, на його переконання, новинка має великі перспективи застосування.

Як повідомлялося раніше, американський астронавт Баррі Уілмор надрукував гайковий ключ за допомогою Zero-Gravity 3-D Printer.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Китайські вчені створили 3D-принтер для виробництва аерокосмічної продукції» на Finance.ua - 2.2
В Контексті Finance.ua