Азербайджан відмовився вступати в Євразійський економічний союз


Азербайджан відмовився вступати в Євразійський економічний союз

На порядку денному Азербайджану немає питання про вступ в Євразійський економічний союз. Про це заявив міністр закордонних справ країни Ельмар Мамед’яров.

“Азербайджан не отримував офіційного звернення про вступ до вищеназваної структури (ЄАЕС), і на порядку денному Азербайджану таке питання не стоїть”, – наводять в четвер місцеві ЗМІ слова міністра.

За словами Мамед’ярова, його країна проводить незалежну політику і “в політичних, економічних і торгових зв’язках віддає перевагу двосторонньому формату, що повністю виправдовує себе з точки зору взаємовигідної співпраці”.

Торкаючись російсько-азербайджанських зв’язків, глава МЗС підкреслив, що між двома країнами існують “теплі і дружні відносини, які спираються на взаємну повагу і взаємовигідну співпрацю”. “Розширення кола охоплення наших зв’язків у галузі політики, економіки, торгівлі, вкладення взаємних інвестицій, забезпечення безпеки та боротьби з тероризмом, у військовій і військово-технічній, гуманітарній сферах та інших заслуговує схвалення. Як сусідня держава, Росія також є одним з головних торговельних партнерів Азербайджану “, – підкреслив Мамед’яров. Він також відзначив позитивну динаміку зростання торгового обороту між двома країнами і розширення зв’язків у гуманітарній сфері.

“Нас тільки радує інтенсивність взаємних візитів між Азербайджаном і Росією на всіх рівнях відповідно до динаміки розвитку двосторонніх зв’язків”, – сказав глава МЗС.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Азербайджан відмовився вступати в Євразійський економічний союз» на Finance.ua - 3.5
В Контексті Finance.ua