Промінвестбанк збільшив статутний капітал на 57%


Промінвестбанк збільшив статутний капітал на 57%

Промінвестбанк (ПІБ, Київ) завершив процес збільшення статутного капіталу на 57,2%, або на 4,7 млрд грн, – до 12,917 млрд грн шляхом додаткового випуску акцій, повідомив голова правління банку Віктор Башкіров.

“Станом на 25 грудня найбільший акціонер банку – Зовнішекономбанк (ВЕБ, РФ) – уже вніс до статутного капіталу Промінвестбанку 4,7 млрд грн”, – сказав він агентству “Інтерфакс-Україна” в четвер.

В.Башкіров також повідомив, наглядова рада ПІБа 25 грудня прийняла рішення про збільшення статутного капіталу ще на $303 млн шляхом конвертації його заборгованості перед ЗЕБом в капітал.

За словами банкіра, збільшення статутного капіталу забезпечить фінансову стійкість банку в разі різких коливань на ринку.

Промінвестбанк заснований в 1992 році. Його найбільшим акціонером на 1 жовтня 2014 був Зовнішекономбанк (98,6%).

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 жовтня 2014 року по розміром чистих активів (51,578 млрд грн) ПІБ займав 5-е місце серед 166 діючих у країні банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Промінвестбанк
Рейтинг популярності матеріалу «Промінвестбанк збільшив статутний капітал на 57%» на Finance.ua - 2.4
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua