Максимальний удар по чорнобильцях: Кабмін хоче скасувати безкоштовний проїзд для них, поділ чорнобильських зон і забрати компенсації


Максимальний удар по чорнобильцях: Кабмін хоче скасувати безкоштовний проїзд для них, поділ чорнобильських зон і забрати компенсації

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді скасувати безкоштовний проїзд в громадському транспорті громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, та учасників бойових дій, говориться в законопроекті №1577, який зареєстрований в Раді 22 грудня.

Відповідну норму пропонується виключити із закону “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.

Також уряд пропонує скасувати право безкоштовного проїзду і право на 50% знижку на квитки один раз на рік (учасників бойових дій раз на два роки) до будь-якого населеного пункту України і назад автомобільним або повітряним, залізничним або водним транспортом з правом першочергового придбання квитків.

Дане право і право безкоштовного проїзду в громадському транспорті пропонується скасувати також для ветеранів праці, жертв нацистських переслідувань, дітей війни та реабілітованих жертв політичних репресій.

Законопроект передбачає скасування права на вступ у вищі та професійно-технічні навчальні заклади поза конкурсом.

Уряд пропонує скасувати пільги на санаторно-курортне лікування чорнобильців та їх сімей.

Крім того, Кабмін пропонує скасувати поділ прилеглих до місця Чорнобильської катастрофи територій на зони і компенсації для громадян, які на них проживають.

Чорнобильці, які мають право і на передбачені іншими законами пільги, мають право користуватися лише пільгами згідно з одним із законів за своїм вибором.

На даний момент чорнобильці мають право суміщати пільги, передбачені різними законами.

Нагадаємо, Кабмін пропонує Раді скасувати фінансування пільгового проїзду за рахунок субвенцій з державного бюджету в 2015 році.

6,1 тис. учасників антитерористичної операції (АТО) отримали статус учасника бойових дій станом на вівторок, 23 грудня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Рейтинг популярності матеріалу «Максимальний удар по чорнобильцях: Кабмін хоче скасувати безкоштовний проїзд для них, поділ чорнобильських зон і забрати компенсації» на Finance.ua - 4.2
В Контексті Finance.ua