У проекті Держбюджету закладено збільшення витрат МВС на 100% - експерт


У проекті Держбюджету закладено збільшення витрат МВС на 100% - експерт

Проект державного бюджету показує збільшення витрат на Міністерство внутрішніх справ. Таку думку висловив старший економіст Міжнародного центру перспективних досліджень Василь Поворозник, коментуючи цифри, закладені в проект державного бюджету.

«Цікаве питання витрат. Майже стовідсоткове збільшення витрат на Міністерство внутрішніх справ – 32 млрд з копійками. Плюс сім з лишком мільярдів для Нацгвардії, вона окремо виводиться, хоча знаходиться в структурі Міністерства внутрішніх справ », – зазначив економіст.

Поворозник нагадав про заяви щодо реформування структур МВС.

«Цього року було оголошено про здійснення деякої реформи органів держвлади в плані дерегуляції, було скорочено певну кількість співробітників, і МВС як раз потрапляв найбільше під це скорочення. Виникає питання – якщо дійсно проводилося реальне скорочення, чому фінансування збільшується так значно? Виходить, що МВС виходить дуже важливим органом в розумінні розробників бюджету», – уклав Поворозник.

Експерт також нагадав, що, згідно з проектом держбюджету, військовий збір планують продовжити на рік.

«Планується продовжити військовий збір на цілий рік на рівні 1,5%. Очевидно, очікується, що військові дії будуть тривати протягом цілого року – такі виходять висновки», – підсумував економіст.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:МВС України
Рейтинг популярності матеріалу «У проекті Держбюджету закладено збільшення витрат МВС на 100% - експерт» на Finance.ua - 2.6
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua