Рівень безробіття в Україні за 9 місяців склав 9,3%


Рівень безробіття в Україні за 9 місяців склав 9,3%

Рівень безробіття в Україні, визначений за методологією Міжнародної організації праці (МОП), у січні-вересні поточного року склав 9,3% від загальної кількості економічно активного населення працездатного віку, в той час як за підсумками 9 місяців минулого року цей показник становив 7, 7%.

Як повідомила в звіті Державна служба статистики, дані наведено без урахування показника незайнятого населення анексованого Росією півострова Крим і Севастополя, а дані по Донецькій та Луганській областях можуть бути уточнені.

Згідно зі звітом, в абсолютних цифрах кількість безробітних громадян працездатного віку становить 1,78 млн осіб проти 1,490 млн чоловік, зафіксованих роком раніше.

Держстат також повідомив, що рівень безробіття за методологією МОП в Україні за 3 квартали 2014 серед чоловіків зріс більше, ніж серед жінок. Так, рівень безробіття серед чоловічого населення зріс до 10,8% проти 8,4% за 9 місяців 2013 року, а серед жіночого – до 7,5% з 6,9%. Також наголошується, що рівень безробіття вище в сільській місцевості – 9,6% проти 9,2% у містах.

Як повідомлялося, згідно з методологією вітчизняної статистики, рівень безробіття в Україні в листопаді склав 1,7% до загальної кількості працездатного населення. У жовтні цей показник становив 1,5%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Рейтинг популярності матеріалу «Рівень безробіття в Україні за 9 місяців склав 9,3%» на Finance.ua - 2.5
В Контексті Finance.ua