Кредити СБ Україні на енергетику надані під 0,6-0,75% річних на 18-20 років, - Мінфін


Кредити СБ Україні на енергетику надані під 0,6-0,75% річних на 18-20 років, - Мінфін

Кредити Світового банку на енергетику Україні надані під 0,6-0,75% річних на 18-20 років. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства фінансів України.

“Рада директорів Світового банку схвалила надання для України позики Міжнародного банку реконструкції та розвитку в сумі 330 млн. дол. США і позики Фонду чистих технологій в сумі 48,425 млн. дол. США на впровадження Другого проекту з передачі електроенергії. Позику МБРР буде залучено на 18 років з 5-річним пільговим періодом. На сьогодні відсоткова ставка за користування позиками становить у середньому 0,6% річних “, – йдеться в повідомленні.

Також СБ надав Україні можливість в рамках позики здійснювати конверсії процентних ставок і валюти позики, що потенційно дозволить мінімізувати витрати на обслуговування позики.

“Позика Фонду чистих технологій буде залучена на 20 років з 10-річним пільговим періодом, процентна ставка – 0,75%. Вона буде спрямована на підвищення рівня надійності постачання електроенергії за допомогою реабілітації передавальних станцій та оновлення мережі передавання електроенергії”, – зазначили в прес -службі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Мінфін України
Рейтинг популярності матеріалу «Кредити СБ Україні на енергетику надані під 0,6-0,75% річних на 18-20 років, - Мінфін» на Finance.ua - 2.5
В Контексті Finance.ua